Betclic

Betclic zakłady bukmacherskie to firma, którą może kojarzyć całkiem sporo graczy bukmacherskich. Przez wiele lat działała ona w przestrzeni polskiego internetu, jednak bez stosownej licencji. Po wprowadzeniu nowych przepisów hazardowych bukmacher Betclic zniknął z polskiego rynku. W 2019 roku powraca jednak już jako legalny bukmacher z zezwoleniem Ministerstwa Finansów. Postanowiliśmy w takim wypadku bliżej przyjrzeć się tej marce, jak i sprawdzić, jakie Betclic opinie ma wśród rodzimych graczy.

 

Bukmacher Betclic – co warto o nim wiedzieć?

Betclic Polska to marka bukmacherska, która prowadzona jest przez firmę BEM Operations Limited za sprawą Gaming in Poland Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Ten maltański bukmacher jest jedną z bardziej znanych i rozpoznawalnych marek na europejskim rynku. Jak już wspomnieliśmy, firma Betclic zakłady bukmacherskie prowadziła swą działalność w naszym kraju na wiele lat przed wprowadzeniem aktualnych przepisów. Mniej więcej od 2007 roku klienci z Polski mogli korzystać z usług tego bukmachera. Uznany z czasem jednak za nielegalnego bukmachera, Betclic wycofał się z Polski. Po pewnym czasie wrócił jednak do naszego kraju, a dzięki licencji z września 2108 roku traktowany jest jako legalny bukmacher. Dzięki zezwoleniu Ministerstwa Finansów PS4.6831.11.2017 może świadczyć klientom zakłady wzajemne w sieci. Ze swym serwisem internetowym wystartował od lipca 2019 roku. Betclic bukmacher dosyć mocno wszedł na polski rynek, od razu stając się sponsorem Piasta Gliwice oraz Lechii Gdańsk, czyli czołowych zespołów Ekstraklasy. W wyniku tego logo tej marki obecne będzie nie tylko na boiskach polskiej ligi, lecz także stadionach czy ekranach telewizorów. Warto także wspomnieć, że Betclic jest sponsorem reprezentacji w siatkówce, co również będzie miało ogromny wpływ na jego popularność w naszym kraju.

Nowoczesna strona internetowa Betclic

Strona Betclic

Na sam początek postanowiliśmy przyjrzeć się temu, jak prezentuje się oficjalna strona tego bukmachera. Jak już wspomnieliśmy, wystartowała dopiero z początkiem lipca 2019 roku, przez co posiadać może trochę niedociągnięć. Serwis ten ukazany został przede wszystkim w białym kolorze, przeplatanym czerwonymi elementami. Dzięki temu prezentuje się całkiem schludnie oraz czytelnie. Pod wieloma względami jednak mamy wrażenie, iż jest to dopiero wersja beta w fazie testów niż pełnoprawna strona bukmachera. Główny serwis dzieli się na 3 działy: zakłady, na żywo oraz promocje. U dołu strony można z kolei znaleźć informacje o samej firmie, kodzie promocyjnym, ofercie powitalnej. Mamy głęboką nadzieję, że w najbliższym czasie Betclic bukmacher popracuje nieco nad wyglądem i funkcjonalnością strony.

 

Betclic mobile

Bardzo ważne jest to, że z myślą o bardziej mobilnych graczach przygotowana została aplikacja Betclic. Oprogramowanie Betclic Mobile to udane przeniesienie oferty i funkcjonalności strony internetowej na ekrany urządzeń mobilnych. Aplikacja Betclic daje graczom dostęp do tych samych zakładów, co na głównej stronie internetowej. Ponadto z poziomu Betclic Mobile można także zakładać konto, dokonywać płatności, korzystać z bonusów i promocji. Aplikacja Betclic możliwa jest do bezpłatnego pobrania zarówno na stronie internetowej bukmachera, jak i również w App Store. Stworzona przez Betclic aplikacja nie jest na całe szczęście jedynym mobilnym dostępem do oferty bukmachera. Jego strona internetowa została bowiem dostosowana do przeglądarek w smartfonach czy tabletach.

 

Betclic – rejestracja

Bukmacher Betclic daje możliwość zawierania zakładów bukmacherskich na swej stronie czy w aplikacji tylko osobom, które posiadają konto. Aby je założyć każdy z użytkowników powinien mieć ukończone 18 lat. Proces zakładania konta składa się z kilku etapów. W formularzu rejestracyjnym należy podać przede wszystkim imię i nazwisko, datę urodzenia, adres mailowy, numer PESEL, adres zamieszkania, numer telefonu. Należy także podać swą indywidualną nazwę użytkownika, hasło, jak i również wybrać pytanie bezpieczeństwa. Bardzo ważne jest to, że Betclic Polska wymagać będzie od nowych graczy weryfikacji konta poprzez podesłanie skanu dowodu osobistego. Już w trakcie zakładania konta można uzyskać w Betclic bonus powitalny. Jego wysokość i warunki zawarte są w regulaminie. Przy okazji można jednak wpisać w oznaczonym polu przygotowany przez Betclic kod promocyjny. Tego rodzaju kod promocyjny Betclic może zamienić na darmowy zakład bądź też pieniężne doładowanie konta.

 

Doładowanie konta w złotowkach dla seriwsu Betclic

Betclic – płatności

Gdy mamy już założone konto, to warto skorzystać z okazji i doładować swoje konto w Betclic zakłady bukmacherskie. Jeżeli interesuje nas w Betclic wpłata środków pieniężnych, to możemy skorzystać ze swej karty kredytowej lub debetowej Visa, MasterCard, z tradycyjnego przelewu bankowego, bądź też systemu płatności Przelewy24. Wszystkie wpłaty w Betclic są błyskawiczne oraz w pełni darmowe. W przypadku przelewu bankowego i opcji Przelewy24 minimalna kwota zasilenia konta wynosi 1 PLN, a poprzez karty 30 PLN. Z kolei w Betclic wypłata może zostać zrealizowana jedynie na podane przez nas konto bankowe. Może odbyć się to za pośrednictwem standardowego przelewu lub też poprzez Przelewy24. Czas przetwarzania transakcji uzależniony jest od metody, godzin pracy banku. Również i w tym wypadku można dokonać wypłaty od kwoty 1 PLN.

 

Betclic – bonus i promocje

Oczywiście również sprawdziliśmy, jakie to promocje czy bonus Betclic ma w swej ofercie. Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście przygotowany przez Betclic bonus dla nowych graczy. Jest to nieco nietypowa oferta, gdyż oznacza cashback w przypadku przegrania pierwszego zakładu. Taki Betclic cashback polega na tym, iż wpłacamy pierwszą kwotę na konto, a następnie obstawiamy za nią premierowy kupon. Jeśli okaże się zwycięski, pieniądze lądują oczywiście na naszym koncie. Jeżeli jednak przegramy, bukmacher Betclic proponuje nam zwrot pieniędzy na konto nawet do kwoty kilkuset złotych. Warto jednak pamiętać, że powitalny bonus Betclic może szybko ulec zmianom. Ponadto można w każdej chwili wykorzystać obowiązujący w Betclic kod promocyjny. Jest to okazja, aby zyskać znacznie więcej lub otrzymać ofertę powitalną dedykowaną tylko wybranym graczom. Taki kod promocyjny Betclic od razu zapisuje na koncie gracza.

Bukmacher Betclic w swym zanadrzu ma także coś dla wszystkich graczy, zwłaszcza tych, którzy już założyli konto u tego bukmachera. Proponuje on między innymi często spotykaną akcję związaną z kuponami akumulacyjnymi. Akcja Multi+ to obowiązujący w Betclic bonus, dzięki któremu można zyskać zwiększenie wygranej z kuponu nawet o 50%. Im więcej będziemy mieć zdarzeń na pojedynczym kuponie, tym wyższy dodatek do wygranej da nam Betclic bukmacher. 8 meczów na kuponie to +25%, a co najmniej 13 to aż +50%. Jest to prawdopodobnie najwyższy bonus z kuponów akumulacyjnych wśród legalnych bukmacherów w Polsce. Warto przy okazji sprawdzić oferty czasowe, które regularnie pojawiają się na stronie tego bukmachera.

 

Sport na żywo dostępny w Betclic

Betclic – oferta na zakłady

W dalszej kolejności postanowiliśmy przyjrzeć się temu, jak prezentuje się obecnie obowiązująca oferta Betclic. Już na sam początek widać, że firma ta chce konkurować z największymi, albowiem przygotowana przez Betclic oferta obejmuje przeszło 30 dyscyplin sportowych. Zainteresowane osoby mogą zatem obstawiać między innymi mecze piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, pojedynki tenisowe, sporty walki, sporty motorowe. Do tego dochodzi szereg niszowych dyscyplin jak: żeglarstwo, krykiet, rugby, rzutki, baseball, badminton czy też golf. Uzupełnieniem sportowej oferty są zakłady specjalne, w których to cyklicznie pojawiają się opcje związane z polityką czy też światem rozrywki. Klienci firmy Betclic online mają również okazję do obstawiania rozgrywek e-sportowych. Przygotowana przez Betclic oferta obejmuje zakłady bukmacherskie na mecze e-sportowe w ramach Counter Strike: GO, League of Legends czy też Overwatch.

Warto oczywiście sprawdzić także zakładkę Betclic na żywo. Jest to miejsce, w którym można znaleźć mecze do obstawiania w czasie rzeczywistym. Także i w tym wypadku można liczyć na spory wybór zakładów bukmacherskich związanych z różnymi dyscyplinami sportowymi. Sekcja Betclic na żywo to między innymi kalendarz spotkań, wizualizacje wydarzeń na boisku czy też statystyki. Bardzo ważne jest to, że można tutaj również liczyć na całkiem spory wybór transmisji TV. Pod tym względem bukmacher Betclic zdeklasował konkurencję i został liderem w udostępnianiu transmisji z meczów. Ten legalny bukmacher proponuje między innymi wideo na żywo z boisk niemieckich, włoskich, angielskich, rosyjskich, czeskich, holenderskich, belgijskich, z USA czy też Copa America. Uzupełniane są one przez turnieje tenisowe, mecze z parkietów NBA, rozgrywek piłki ręcznej jak i siatkówki.

Na koniec sprawdziliśmy także, jak prezentuje się w Betclic oferta kursowa. Także i w tym wypadku bukmacher od BEM Operations Limited jest w stanie spokojnie rywalizować z innymi markami na polskim rynku. Pod wieloma względami posiada on zbliżone lub nawet najlepsze kursy w branży.

 

Obsługa klienta w Betclic

Na wszystkich klientów i nie tylko czeka w Betclic Biuro Obsługi Klienta. Można tutaj między innymi skorzystać z czatu na żywo, dzięki któremu najszybciej połączymy się z konsultantem. Można również napisać maila na adres kontakt@betclic.pl. Na stronie internetowej firma zakłady bukmacherskie Betclic udostępniła również dział FAQ z opisem najczęstszych pytań czy problemów technicznych.

 

Nasze podsumowanie

Betclic bukmacher powracając na polski rynek, nieco zaryzykował, gdyż nie mógł być pewien sukcesu. Naszym zdaniem jednak nie musi się o to martwić. Przede wszystkim udziela się mocno w mediach, jak i postawił na współpracę ze znanymi markami. Dzięki temu nie musi się martwić o marketing. Klientom jest przy tym w stanie zaproponować całkiem spory wybór zakładów bukmacherskich, dużo transmisji TV w każdym miesiącu, jak i atrakcyjne kursy. Sprawdziliśmy przy okazji dostępne w sieci o Betclic opinie, jednak wciąż jest ich zbyt mało, aby stwierdzić, jaką oceną cieszy się on wśród graczy.

Pamiętaj że zakłady bukmacherskie mogą uzależniać. Jeśli zdecydujesz się na rozpoczęcie gry to wybieraj tylko legalnych bukmacherów z polską licencją - o firmach takich informujemy na naszej stronie. Obstawianie u bukmacherów którym nie zostało wydane zezwolenie w Polsce jest zabronione i zagrożone poważnymi konsekwencjami prawnymi. Zakłady bukmacherskie przeznaczone są dla osób pełnoletnich.

Bukmacherzy-Legalni.pl
Copyright © 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.