Bonus powitalny + 3000 zł

  • Bonus od wpłaty: 3000 zł
  • Graj bez podatku: 20%

Betfan

Bukmacher Betfan to jedna z młodszych firm na rynku bukmacherskim, która ze swą ofertą wystartowała w I połowie 2019 roku. Jest to firma, która w szczególności wyróżnia się niezwykle bogatym wyborem zakładów specjalnych. Na chwilę obecną jest ona wręcz liderem w Polsce pod tym względem. Odznacza się jednak również kilkoma innymi aspektami, którym postanowiliśmy się nieco bliżej przyjrzeć. Ponadto sprawdzamy, jakie to Betfan opinie otrzymuje ze strony swych dotychczasowych klientów.

 

Bukmacher Betfan – co warto o nim wiedzieć?

Betfan Sp. z o.o. to firma z siedzibą w Warszawie, która założona została w 2018 roku. W przeciągu 6 miesięcy od złożenia wniosku otrzymała w październiku tego samego roku niezbędną licencję Ministerstwa Finansów. Zezwolenie PS4.6831.3.2018 sprawia, że Betfan może funkcjonować w sieci jako legalny bukmacher. Formalnie swe zakłady bukmacherskie oferuje od kwietnia 2019 roku, kiedy to wreszcie wystartował ze swym serwisem internetowym. Od tego momentu bukmacher Betfan aktywnie działa także w mediach, przez co powoli staje się coraz bardziej rozpoznawalną marką na rynku w Polsce.

 

Betfan i jego strona internetowa

Strona Betfan

Na początek przyjrzeliśmy się serwisowi internetowemu, który prowadzi Betfan bukmacher. Strona ta prezentuje się niezwykle profesjonalnie. Stanowi połączenie białej i zielonej kolorystyki. Dzięki temu jest niezwykle czytelna i łatwa w nawigacji. Główny serwis dzieli się na takie działy jak: Sport, Live, Esport oraz Rozrywka. Ponadto można tu bez trudu znaleźć promocje, statystyki, newsy, płatności, pomoc. Naszym zdaniem oficjalny serwis internetowy marki Betfan od razu sprawia dobre wrażenie, dzięki czemu bukmacher ten ma większe szanse zaciekawić swą ofertą nowych klientów.

 

Betfan mobilnie

Wraz z rozpoczęciem swej działalności w sieci firma zakłady bukmacherskie Betfan nie udostępniła swym klientom mobilnej aplikacji na urządzenia z systemem iOS czy Android. Na całe szczęście nie oznacza to, iż nie jest możliwe obstawianie zakładów poprzez smartfony czy tablety. Bukmacher Betfan zadbał o stronę internetową, która jest dostosowana do przeglądarek w urządzeniach mobilnych. Jest ona praktycznie identyczna jak w przypadku ekranów komputerowych.

 

Zakladanie konta w Betfan

Betfan – rejestracja

Korzystanie z oferty bukmachera Betfan wymaga posiadania konta internetowego. Założyć mogą je tylko osoby, które ukończyły 18. rok życia. Na stronie można z łatwością znaleźć formularz rejestracyjny. Konieczne jest w procesie zakładania konta podanie takich danych osobowych jak: imię i nazwisko, numer telefonu, adres zamieszkania, data urodzenia, numer PESEL, indywidualne hasło, adres mailowy. W ramach weryfikacji konta bukmacher Betfan poprosi nas o podesłanie skanu lub zdjęcia dowodu osobistego, jak i również aktualnego zdjęcia twarzy. Jest to niezbędne w celu weryfikacji podanych danych osobowych, jak i umożliwia późniejsze wypłaty z konta. W czasie zakładania konta można otrzymać ze strony firmy Betfan bonus dla nowych graczy. Jest on z  góry ustalony przez bukmachera, lecz jeśli posiadamy uprzednio przygotowany przez Betfan kod promocyjny, to istnieje szansa, że otrzymamy coś innego lub znacznie ciekawszą ofertę. Tego rodzaju kod promocyjny Betfan od razu uruchamia na naszym nowym koncie.

 

Betfan – płatności

Jeśli już założyliśmy konto, to powinniśmy dokonać swej pierwszej wpłaty u tego legalnego bukmachera. Możemy zdecydować się między innymi na przelew z konta bankowego, karty płatnicze i kredytowe Visa lub MasterCard czy też coraz bardziej popularny system płatności Blik. Betfan bukmacher zastrzegł sobie jednak, iż pierwsza wpłata musi zostać wykonana poprzez przelew bankowy. Dzięki temu automatycznie zapisuje on sobie konto, na które będą wykonywane wypłaty. Wszystkie płatności są w pełni darmowe, błyskawiczne, jak i możliwe do realizacji od kwoty 1 PLN. Każda wypłata w Betfan realizowana jest jedynie na konto bankowe. Przelewy można zlecać codziennie w godzinach 7:00 – 23:00. Firma Betfan zakłady bukmacherskie podobnie jak i kilku innych bukmacherów w Polsce proponuje system szybkich przelewów. Współpracuje na tym polu z około 20 bankami. W wyniku tego możliwe jest przesłanie pieniędzy wygranych z kuponów do banku w ciągu zaledwie 15 minut. Minimalna kwota wypłaty również wynosi 1 PLN.

 

Betfan – bonus oraz promocje

W dalszej kolejności postanowiliśmy się przyjrzeć temu, jakie to promocje oraz bonus Betfan ma aktualnie w swej ofercie. Od razu rzucił się nam w oczy obowiązujący w Betfan bonus dla nowych graczy. Tego rodzaju oferta powitalna związana jest z doładowaniem konta. Mega Pakiet na start polega na tym, iż bukmacher daje 10% więcej od trzech pierwszych wpłat. Następnie musimy pięciokrotnie obrócić bonusem. W dalszej kolejności taki bonus Betfan w chwili przenoszenia na główne konto pomnaża aż 10 razy! Można zatem zgarnąć nawet kilka tysięcy złotych. Nie mamy wątpliwości, że przygotowany przez bukmachera Betfan bonus powitalny jest jednym z najlepszych na rynku! To jednak nie koniec, gdyż kod promocyjny Betfan może być dla niektórych szansą na skorzystanie z innej oferty powitalnej. Dobrze jest zatem sprawdzić na naszej stronie, co zawiera udostępniony graczom przez Betfan kod promocyjny.

Dobrze, że firma Betfan ma w swym zanadrzu także oferty promocyjne dla wszystkich klientów, w tym tych, którzy już mają założone konta. Jedną z nich jest oferta bez podatku. Polega na tym, iż zwiększona ilość zdarzeń na kuponie, to zwiększone wygrane. Tutaj jednak spotkało nas pozytywne zaskoczenie, gdyż już za 2 zdarzenia można zyskać +14%, a za 4 aż 20%. Muszą to być jednak mecze z kursem na poziomie co najmniej 2.0. U innych bukmacherów takie wartości procentowe obowiązują dopiero przy kilkunastu meczach na kuponie. Warto także sprawdzać każdego dnia zakładkę Radar365. Codziennie ten legalny bukmacher wprowadza tu zupełnie nową promocję, która obowiązuje przez 24 godziny.

 

Oferta e-sportowa w Betfan

Betfan – oferta na zakłady

Kolejnym naszym testem dla bukmachera było sprawdzenie przygotowanej przez niego oferty na zakłady bukmacherskie. Można powiedzieć, że zdał on egzamin z bardzo dobrą oceną. W przypadku opcji na zakłady bukmacherskie znajdziemy tu przeszło 30 kategorii do wyboru. Zainteresowane osoby mogą w związku z tym obstawiać swe kupony na piłkę nożną, siatkówkę, tenis, koszykówkę, żużel, piłkę ręczną, futbol australijski, żeglarstwo, futsal, siatkówkę plażową, sporty walki, jak i również golf. Klasyczna oferta sportowa uzupełniona jest przez rozgrywki e-sportowe. Miłośnicy meczów i turniejów komputerowych mogą w ten oto sposób obstawiać rozgrywki w League of Legends, Counter Strike, StarCraft, Call of Duty, jak i również Dotę. Bukmacher Betfan chwali się tym, iż każdego miesiąca jest w stanie zaproponować swym klientom ponad 1,5 miliona opcji do wyboru!

Tym, co jednak najbardziej nas zaskoczyło, jest przygotowana przez Betfan oferta na zakłady specjalne. Przyzwyczailiśmy się do tego, że legalni bukmacherzy w Polsce posiadają w tej sekcji zaledwie kilka zakładów, najczęściej związanych z wyborami czy nagrodami filmowymi. Tymczasem takie zakłady bukmacherskie Betfan oferuje nam w liczbie między 100 a 200 każdego miesiąca! Znajdują się one wszystkie w osobnej sekcji rozrywka. Podzielona została ona z kolei na takie działy jak: media, polityka, ekonomia, show biznes, pogoda, wokół sportu. Żaden inny bukmacher w Polsce nie jest w stanie zaproponować klientom tak wielu zakładów specjalnych! Można tutaj między innymi obstawić, jaki kolor włosów będzie miała dziewczyna na okładce Playboya, jakie będą wakacyjne ceny paliw, kto zagra Supermana, do jakiego klubu trafi konkretny piłkarz. To oczywiście tylko kilka przykładów, gdyż można obstawiać płeć dziecka celebrytek, żon sportowców, czy dany trener straci pracę, jakie będą kursy walut, opady deszczu w danym miesiącu.

Bukmacher Betfan nie zapomina także o zakładach na żywo. Również i w tej sekcji można obstawiać dyscypliny sportowe, mecze e-sportowe. Ich ilość jest oczywiście uzależniona od sezonu czy samej pory dnia. Możemy w tej sekcji zdecydować się na podgląd kilku bądź jednego meczu. Pomocne będą dla nas wizualizacje, match tracker, jak i statystyki przedmeczowe i w trakcie spotkania.

Na koniec sprawdziliśmy też, jak prezentuje się obecna w tej firmie oferta kursowa. Okazuje się, że Betfan zakłady bukmacherskie również i na tym polu nie odstaje kroku największej konkurencji. Potrafi często zaproponować kursy na zbliżonym, lub nawet wyższym poziomie.

 

Obsługa klienta w Betfan

Każda osoba, która potrzebuje pomocy lub chce nawiązać kontakt z pracownikami Betfan, może skorzystać z Biura Obsługi Klienta Betfan. Legalny bukmacher udostępnia je dla wszystkich każdego dnia między 9:00 a 23:00. Można tutaj liczyć na pomoc za pośrednictwem czatu na żywo, adresu mailowego: bog@betfan.pl bądź też numeru telefonu +48 22 125 50 50. Warto także zapoznać się z dostępnym na stronie działem FAQ.

 

Nasze podsumowanie

Firma Betfan Sp. z o.o. mimo młodego stażu w branży bukmacherskiej, od razu postawiła na wiele czynników, które sprawiają, że wyróżnia się na rynku. Przede wszystkim największym dla nas wyznacznikiem są wspomniane wcześniej zakłady specjalne, których nie znajdziemy nigdzie indziej w Polsce. Do tego dochodzi jeden z najlepszych bonusów powitalnych w branży, spory wybór zakładów sportowych czy sprawna obsługa klienta. Znalezione przez nas o Betfan opinie na forach tylko potwierdzają nasze pozytywne oceny!

Pamiętaj że zakłady bukmacherskie mogą uzależniać. Jeśli zdecydujesz się na rozpoczęcie gry to wybieraj tylko legalnych bukmacherów z polską licencją - o firmach takich informujemy na naszej stronie. Obstawianie u bukmacherów którym nie zostało wydane zezwolenie w Polsce jest zabronione i zagrożone poważnymi konsekwencjami prawnymi. Zakłady bukmacherskie przeznaczone są dla osób pełnoletnich.

Bukmacherzy-Legalni.pl
Copyright © 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.