Bonus na start + 200 zł

  • Wpłać 50 zł i otrzymaj 150 zł
  • Wpłać 100 zł i graj za 300 zł
  • Wpłać 300 zł a dostaniesz 500 zł na grę

Etoto

Bukmacher Etoto to jedna z coraz bardziej popularnych marek bukmacherskich na polskim rynku. Dzięki kilkuletniej obecności ten legalny bukmacher staje się znany nie tylko osobom lubiącym zakłady wzajemne w sieci, lecz także i dziennikarzom czy komentatorom sportowym. Z racji rosnącego zainteresowania Etoto postanowiliśmy się nieco przyjrzeć temu bukmacherowi, jak i również sprawdzić, jakie na stronach internetowych ma firma Etoto opinie.

 

Bukmacher Etoto – co warto o nim wiedzieć?

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie to legalny bukmacher, który założony został w 2010 roku. Firma ta swą przygodę na rynku bukmacherskim zaczęła od punktów stacjonarnych. Zmieniło się to jednak wraz z listopadem 2014 roku, kiedy to bukmacher Etoto uzyskał ze strony Ministerstwa Finansów licencję AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. W ten oto sposób firma Etoto działa w Polsce jako legalny bukmacher internetowy. Od kilku lat w wyniku tego Etoto bukmacher sukcesywnie buduje swą pozycję w branży. Przyciąga do siebie nowych klientów między innymi poprzez akcje promocyjne. W ostatnim czasie marka ta stała się bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Wszystko to za sprawą nawiązania współpracy z kilkoma znanymi dziennikarzami i komentatorami sportowymi: Hajto, Smokowski, Pol, Kołtoń, Borek, Zasępa. W Etoto TV na YouTube prowadzą oni popularny program Pod Napięciem, który jest quizem o wiedzy sportowej. Firma Etoto przy okazji zajmuje się sponsoringiem sportowym, a z jej pomocy skorzystały do tej pory takie drużyny jak choćby Piast Gliwice, Polonia Warszawa.

 

Strona internetowa bukmachera Etoto

Strona Etoto

Na sam początek postanowiliśmy się przyjrzeć temu, jak prezentuje się strona internetowa tego bukmachera. Od razu sprawia ona bardzo dobre wrażenie. Przede wszystkim układ strony, ciemna kolorystyka powodują, że serwis Etoto jest niezwykle czytelny i funkcjonalny. Główna strona bukmachera została podzielona na takie sekcje jak: Zakłady sportowe, Zakłady Live, Promocje, Aplikacja mobilna oraz Pomoc. U dołu strony z kolei można znaleźć wszelkie informacje o firmie, jej ofercie, aktualnych promocjach, jak i regulaminy. Serwis online Etoto to zdecydowanie jeden z plusów tego bukmachera.

 

Etoto mobilnie

Osobom, które cenią sobie elektroniczne obstawianie kuponów poza domem i punktami Etoto proponowana jest stworzona przez bukmachera Etoto aplikacja mobilna. Można ją pobrać za darmo  ze strony Etoto, a następnie zainstalować na urządzeniach z systemem iOS czy Android. Stworzona przez Etoto aplikacja mobilna to mobilny bukmacher w zasięgu ręki. Z poziomu telefonu można obstawiać te same zakłady przedmeczowe i na żywo, co na stronie bukmachera. Ponadto Etoto aplikacja mobilna umożliwia dokonywanie wpłat i wypłat, śledzenie wyników na żywo. Jest ceniona przez klientów za dodatkowe logowanie się do bukmachera poprzez odcisk palca. Poprzez aplikację również można otrzymać przygotowany przez Etoto bonus dla nowych graczy, jak i skorzystać ze specjalnych promocji.

 

Etoto – rejestracja

Z usług tego bukmachera korzystać może każda osoba, która ukończyła 18. rok życia. W przypadku zakładów internetowych konieczna jest jednak rejestracja konta. W formularzu rejestracyjnym niezbędne jest zatem podanie swego imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca i adresu zamieszkania, a także numeru PESEL, serii dowodu osobistego. Przyszły gracz w Etoto musi również wpisać swój adres mailowy, telefon, hasło, jak i wybrać login. Firma Etoto zakłady bukmacherskie wymaga również weryfikacji konta poprzez podesłanie w formie skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. Już podczas rejestracji można otrzymać przygotowany przez Etoto bonus powitalny. Aby tego dokonać należy w specjalnie oznaczonym oknie rejestracyjnym wpisać dedykowany dla Etoto kod bonusowy. Taki kod bonusowy Etoto bukmacher zamieni dla gracza na darmowy zakład, wyższy bonus od kwoty depozytu.

 

Sposoby płatności w Etoto

Etoto – płatności

Po założeniu konta każdy z graczy musi zasilić swe konto wybraną ilością pieniędzy. Aby tego dokonać należy skorzystać z dostępnych w Etoto metod płatności. W przypadku wpłat na konto można skorzystać przede wszystkim z systemu Przelewy24, dotpay, kart debetowych i kredytowych MasterCard lub Visa, z Bliku, bądź też portfeli elektronicznych Neteller oraz Skrill. Pod względem zróżnicowania metod płatności Etoto plasuje się w czołówce legalnych bukmacherów w Polsce. Każda wprowadzona wpłata zostaje zrealizowana natychmiastowo, a zasilenie konta możliwe jest już od kwoty 1 PLN. W przypadku wypłat spotkamy się z dosyć standardowym rozwiązaniem, a mianowicie tradycyjnym przelewem na konto bankowe. Także i w tym wypadku można dokonać wypłaty już od kwoty 1 PLN. Polecenia przelewu możliwe są do realizacji w dni robocze między godziną 8:00 a 22:00. Czas przetwarzania wypłaty uzależniony jest od konkretnego banku. Szkoda w tym miejscu, że bukmacher Etoto nie wprowadził u siebie szybkich wypłat.

 

Etoto – bonus oraz promocje

Sprawdziliśmy także to, na jaki to przygotowany przez Etoto bonus oraz promocje mogą liczyć klienci tego bukmachera. Najbardziej istotny w ofercie wydaje się dostępny dla nowych graczy Etoto bonus na start. Za samą rejestrację nowi gracze otrzymują od Etoto darmowy zakład bez ryzyka. Przy pierwszej wpłacie na konto przygotowany przez Etoto bonus powitalny wynosi aż 200% od kwoty wpłaty. Przy drugiej wpłacie można zyskać 100% od kwoty zasilenia, a także kolejny freebet. Przypominamy o tym, że w czasie zakładania konta można aktywować w Etoto kod bonusowy. Związany z nim bonus Etoto realizuje w postaci kolejnego darmowego zakładu bez ryzyka, jak i również doładowania konta kwotą od depozytu. Warto przy okazji sprawdzić taki kod bonusowy Etoto na naszej stronie internetowej.

Etoto bukmacher znany jest także z tego, iż regularnie organizuje akcje promocyjne dla swych klientów. Dzięki temu można liczyć między innymi na darmowe zakłady, zwroty, zwiększanie wygranych na kupony związane z turniejami tenisowymi, meczami ze Stanów Zjednoczonych, rozgrywkami e-sportowymi. Ponadto można liczyć na cash out, zdobywanie gotówki za zapraszanie znajomych do Etoto. Dobrze jest zatem regularnie sprawdzać informacje zawarte na stronie tego bukmachera.

 

Dyscypliny sportowe dostępne w Etoto

Etoto – oferta na zakłady

Przygotowana przez Etoto oferta na zakłady bukmacherskie naszym zdaniem prezentuje się całkiem dobrze. Blisko 30 dyscyplin sportowych w katalogu sprawia, że bukmacher Etoto wybija się nieco ponad średnią rynkową. Można obstawiać dzięki temu na stronie zakłady bukmacherskie związane z piłką nożną, koszykówką, tenisem, siatkówką, obok których znajdują się do wyboru takie dyscypliny jak: siatkówka plażowa, rzutki, netball, futbol gaelicki, snoker, bilard, piłka wodna, hurling, sporty motorowe, futsal, rugby. Regularnie w ofercie Etoto publikowane są zakłady bukmacherskie, które dotyczą wydarzeń medialnych czy politycznych. Obok nich klienci bukmachera mogą obstawiać rozgrywki e-sportowe dotyczące takich gier komputerowych czy konsolowych jak: League of Legends, CS: GO, Dota 2, Hearthstone, Starcraft 2, Overwatch, Warcraft 3.

Na stronie bukmachera Etoto można także znaleźć zakłady bukmacherskie do obstawiania na żywo. Można w tej sekcji liczyć na całkiem spory wybór spotkań, choć ich ilość uzależniona jest od sezonu, dnia czy samej godziny. Można tutaj także liczyć na spory wybór dyscyplin sportowych. Etoto Live to nie tylko zakłady bukmacherskie, lecz także i centrum statystyk, wyniki na żywo, match tracker z opcją wizualizacji wydarzeń na boisku.

Porównaliśmy przy okazji to, jak prezentuje się oferta kursowa Etoto w zestawieniu z kilkoma innymi firmami bukmacherskimi. Okazuje się, że ten legalny bukmacher jest w stanie zaproponować swym klientom jedne z najwyższych kursów na rynku. Zdecydowanie najlepsze kursy względem konkurencji stosowane są tu na mecze ligi angielskiej, niemieckiej oraz hiszpańskiej i polskiej.

 

Etoto – godziny otwarcia punktów

Klienci mogą przy okazji liczyć również na otwarte przez Etoto punkty stacjonarne. Aktualnie mieszczą się one jedynie w 6 miastach: Białymstoku, Warszawie, Raszynie, Poznaniu, Krakowie oraz Wólce Kosowskiej. Z prześledzonych przez nas informacji wynika, że jeszcze w 2018 roku otworzone przez Etoto punkty stacjonarne znajdowały się w blisko 30 lokalizacjach. Zauważalna jest zatem całkiem spora tendencja spadkowa. Trudno jest zatem nam ocenić, czy jest to oznaka likwidacji przez firmę Etoto Zakłady Bukmacherskie oferty naziemnej czy też tego, że postawi ona wyłącznie na kilka wspomnianych salonów.

 

Obsługa klienta w Etoto

Ten legalny bukmacher dba o to, aby jego klienci mogli uzyskać pomoc ze strony konsultantów. Dlatego też prowadzi każdego dnia Biuro Obsługi Klienta. Można z jego pomocy korzystać w godzinach 9:00 – 22:00. Na klientów oraz osoby zainteresowane bukmacherem Etoto czeka zarówno live czat, jak i obsługa mailowa pod adresem pomoc@etoto.pl. W obu przypadkach można liczyć na szybką oraz sprawną pomoc. Podczas testu zostaliśmy po kilkunastu sekundach połączeni z pracownikiem firmy na czacie na żywo. Znaleźliśmy również kilka pomocnych informacji w dziale FAQ.

 

Nasze podsumowanie

Naszym zdaniem firma E-TOTO Zakłady Bukmacherskie jako legalny bukmacher na polskim rynku jest stroną internetową, którą możemy bez obaw polecić wszystkim graczom. Odznacza się ona całkiem bogatą ofertą zakładów bukmacherskich połączonych z korzystnymi kursami dla klientów. Do tego dochodzi wiele metod płatności, sprawna obsługa klienta czy też sporo promocji i bonusów. Jeśli chodzi o dostępne w sieci na temat Etoto opinie, to są one różnorodne. Z jednej strony gracze chwalą ciekawe promocje i bonusy, jednak często można znaleźć wpisy o  anulowaniu środków bonusowych przez Etoto z powodu rzekomego i niesprawiedliwego łamania czy niewypełniania przez klientów punktów z regulaminu.

Pamiętaj że zakłady bukmacherskie mogą uzależniać. Jeśli zdecydujesz się na rozpoczęcie gry to wybieraj tylko legalnych bukmacherów z polską licencją - o firmach takich informujemy na naszej stronie. Obstawianie u bukmacherów którym nie zostało wydane zezwolenie w Polsce jest zabronione i zagrożone poważnymi konsekwencjami prawnymi. Zakłady bukmacherskie przeznaczone są dla osób pełnoletnich.

Bukmacherzy-Legalni.pl
Copyright © 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.