Bonus powitalny + 510 zł

  • Bonus 100% + 500 zł
  • Freebet + 10 zł

Totalbet

Totalbet zakłady bukmacherskie to firma bukmacherska, która działa w naszym kraju od 2018 roku. Dzięki uzyskanej licencji klasyfikowana jest nie tylko jako młody, lecz również i legalny bukmacher w Polsce. Dzięki coraz lepszej kampanii marketingowej firma ta staje się rozpoznawalną marką na rynku. Zdobywa przez to uznanie jak i nowych klientów. Postanowiliśmy zatem nieco bliżej przyjrzeć się temu specyficznemu bukmacherowi, jak i również sprawdzimy, jakie to Totalbet opinie ma wśród klientów.

 

Bukmacher Totalbet – co warto o nim wiedzieć?

Zakłady Bukmacherskie Totalbet jest firmą z siedzibą w Warszawie, która założona została w 2017 roku. Stanowi ona część holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych. Już w marcu 2018 roku zyskała niezbędną licencję ze strony Ministerstwa Finansów. Zezwolenie PS4.6831.15.2017 sprawiło, że Totalbet jako legalny bukmacher może świadczyć zakłady wzajemne drogą internetową. To jednak nie koniec, gdyż firma ta postawiła jednocześnie na ofertę stacjonarną, a uzyskane zezwolenie na punkty naziemne jest początkiem rozwoju także i tej drogi. Totalbet bukmacher coraz śmielej poczyna sobie w mediach społecznościowych, dzięki czemu staje się bardzie rozpoznawalną marką. Pomaga jej w tym między innymi znany dziennikarz, Andrzej Twarowski. Przy okazji coraz częściej firma Totalbet stawia na sponsoring.

Strona Totalbet

Firma zakłady bukmacherskie Totalbet postawiła na całkiem nowoczesny serwis internetowy. Dominuje w nim przede wszystkim zieleń, w tym również kolory wręcz fluorescencyjne. Dzięki temu wiele elementów umieszczonych na stronie od razu rzuca się w oczy. Można wręcz stwierdzić, że pod wieloma względami serwis jest podobny do pewnego znanego zagranicznego bukmachera. Sam serwis bukmachera podzielony został na 4 główne kategorie: Sport, Live, Esport oraz Virtuals. Ponadto można tutaj znaleźć kalendarz, cashout, płatności, promocje, statystyki, aplikację mobilną. Strona Totalbet sprawia wrażenie niezwykle nowoczesnej i dobrze przemyślanej. Z łatwością można odnaleźć tutaj mecze, zakłady, oferty promocyjne. Serwis online Totalbet to z pewnością jeden z atutów tego bukmachera.

 

Aplikacja na telefon od Totalbet

Totalbet mobilnie

Bukmacher Totalbet nie zapomina na całe szczęście o tych wszystkich klientach, którzy preferują obstawianie ekuponów także i poza domem. Dlatego też przygotowana została przez firmę Totalbet aplikacja na smartfony i tablety. Można ją bezpłatnie pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera. Taka aplikacja Totalbet daje użytkownikom dostęp do tych samych zakładów bukmacherskich, co na stronie internetowej. Z jej pomocą można za każdym razem szybko i wygodnie obstawiać zakłady ze swego urządzenia mobilnego. Aplikacja Totalbet na telefony z iOS, Androidem daje możliwość dokonania błyskawicznej wpłaty z każdego banku. Można tu liczyć na dostęp do najpopularniejszych systemów płatności. W przypadku kuponów czy wyników obserwowanych spotkań pomocne są powiadomienia push, jak i również match tracker.

 

Totalbet – rejestracja

Każda zainteresowana osoba, która chciałaby skorzystać z oferty bukmachera Totalbet, musi spełnić na początek dwa istotne warunki. Pierwszym jest posiadanie pełnoletności, drugim zaś założenie konta internetowego. Formularz rejestracyjny zawiera pola, które należy wypełnić na stronie internetowej. Konieczne jest zatem wpisanie swej indywidualnej nazwy użytkownika, hasła, adresu mailowego, imienia i nazwiska, daty urodzenia, jak i również numeru PESEL. W dalszej kolejności aktywuje się tymczasowe konto poprzez link na mailu. To jednak nie koniec. Zgodnie z przepisami aby wypłacać pieniądze z konta, konieczne jest zweryfikowanie danych osobowych. Można to w Totalbet uczynić poprzez podesłanie skanu dowodu osobistego. Od tego momentu posiada się pełne konto ze wszelkimi dostępami do płatności i oferty. W momencie rejestracji można zgarnąć przygotowany przez Totalbet bonus powitalny. Jego wartość można zmienić, jeśli posiadamy obowiązujący aktualnie w Totalbet kod promocyjny. Tego rodzaju specjalny kod promocyjny Totalbet od razu przypisuje do konta gracza, dzięki czemu można zgarnąć darmowy zakład lub więcej pieniędzy od depozytu.

 

Totalbet – płatności

Po założeniu konta konieczne jest dokonanie pierwszej wpłaty u bukmachera Totalbet. Ta firma bukmacherska udostępnia swym klientom takie płatności jak: system PayU, dotpay, Przelewy24, Blik, karty paysafecard, karty płatnicze i kredytowe MasterCard oraz Visa. W ten oto sposób ten bukmacher zapewnia całkiem szeroki wybór metod zasilenia konta. Również ważne jest to, że wszystkie wpłaty są w pełni darmowe, natychmiastowe oraz możliwe już od kwoty 1 PLN. W przypadku wypłaty wygranych z kuponów środków, możliwe jest skorzystanie tylko z opcji przelewu na rachunek bankowy. Na całe szczęście bukmacher Totalbet udostępnia specjalną opcję Pay Express. To innowacyjny system szybkich przelewów, z pomocą którego można otrzymać pieniądze na konto w ciągu zaledwie 8 minut. Totalbet bukmacher posiada podpisaną umowę z wybranymi bankami. Warto zatem sprawdzić ich listę na stronie www. Wypłaty realizowane są najczęściej w godzinach 9:00 – 20:00, choć niektóre banki proponują przelewy także w późniejszych godzinach, jak i również w czasie weekendów. Normalne przelewy przetwarzane są jedynie w dni robocze o 12:00. Także i tutaj minimalna kwota wynosi 1 PLN.

 

Promocje i bonusy na start Totalbet

Totalbet – bonus oraz promocje

Sprawdziliśmy także, na jakie bonusy i promocje mogą liczyć klienci w Totalbet. W szczególności interesujący wydaje się obowiązujący w Totalbet bonus powitalny. Mamy tutaj do czynienia z klasyczną promocją, w której to gracze otrzymują podwojenie wartości doładowania. Dzięki temu można na start zyskać kolejnych kilkaset złotych. To jednak nie wszystko, gdyż bukmacher Totalbet ma także ofertę bez depozytu, gdzie za samą rejestrację konta można otrzymać z jego strony freebet o wartości 10 PLN. Przypominamy przy okazji, iż można wykorzystać przy zakładaniu konta udostępniony na naszej stronie przez  bukmachera Totalbet kod promocyjny. Jest to o tyle ważne, że tego rodzaju kod promocyjny Totalbet jest w stanie zrealizować w różnej formie, w zależności od jego ważności i warunków. Oczywiście taki bonus Totalbet przyznaje tylko jednorazowo na konto gracza.

Nie mamy wątpliwości, że sporym atutem firmy Totalbet zakłady bukmacherskie są także promocje dla wszystkich klientów. Bardzo ciekawe wydają się akcje związane z kuponami akumulacyjnymi. Na wydarzenia sportowe można zyskać nawet o +30% więcej od wygranej, a na sporty wirtualne aż +40%. Z każdym kolejnym zdarzeniem na ekuponie rośnie procentowy dodatek od bukmachera, a przy co najmniej 10 zdarzeniach można liczyć na owe 30 lub 40%. W Totalbet można przy okazji znaleźć bezpieczny zakład, jak i również promocje czasowe.

 

Totalbet – oferta na zakłady

Firma zakłady bukmacherskie Totalbet od początku dba o to, aby w jej ofercie znajdowało się jak najwięcej dyscyplin sportowych do wyboru. Aktualnie można znaleźć tutaj ponad 20 sportów, które często uzupełniane są o kategorie sezonowe. Klienci tej marki mogą zatem obstawiać swe zakłady bukmacherskie na żużel, piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, tenis, hokej na lodzie, badminton, waterpolo, golf oraz kilka innych dyscyplin. Podstawowa oferta zakładów bukmacherskich wzbogacona jest o propozycje specjalne. Osobnym działem z kolei są e-sporty. Można dzięki temu obstawiać rozgrywki w tak popularnych grach komputerowych jak Counter Strike, Dota 2, League of Legends, Overwatch, StarCraft, Rainbow Six Siege czy też FIFA.

To jednak nie koniec komputerowej oferty marki Totalbet. Mocno stawia ona także na sekcję sportów wirtualnych, które sterowane są przez specjalne oprogramowanie. Można tu liczyć na całkiem spory wybór kategorii. Przede wszystkim jest to piłka nożna. Bukmacher Totalbet oferuje rozgrywki wirtualne związane z ligą niemiecką, angielską., hiszpańską, polską, turecką oraz włoską. Uzupełniane są one o rozgrywki pucharowe w Europie oraz Ameryce. Zainteresowane osoby mogą także obstawiać wyścigi konne, psów, motocykli, mecze żużlowe. W porównaniu do konkurencji Totalbet Polska korzysta często z usług dostawcy Golden Race. W ten oto sposób animacje komputerowe w przypadku wyścigów mogą być zastępowane przez autentyczne materiały wideo.

Nie mogło również w katalogu marki Totalbet zabraknąć i zakładów do obstawiania na żywo. Także i w tym wypadku można wybierać najbardziej znane jak i niszowe dyscypliny sportu, w tym też mecze e-sportowe. Ten legalny bukmacher udostępnia całkiem pokaźne centrum statystyk, jak i również wyniki na żywo wraz z wizualizacją wydarzeń boiskowych.

Firma zakłady bukmacherskie Totalbet może się pochwalić jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert kursowych na rynku w Polsce. Jest w stanie skutecznie konkurować z innymi markami w branży. Można się o tym przekonać dzięki podstronie Najlepsze Kursy, gdzie bukmacher zestawia swoje kursy z tymi oferowanymi przez kilku innych legalnych bukmacherów.

 

Obsługa klienta dla graczy w Totalbet

Obsługa klienta w Totalbet

Każda z osób może skorzystać w razie problemów czy wątpliwości z Biura Obsługi Klienta Totalbet. Jest ono czynne codziennie między 9:00 a 23:00. Klienci mogą nawiązać kontakt z pracownikami bukmachera za pośrednictwem czatu na żywo. Ponadto można wypełnić formularz kontaktowy na stronie, napisać samodzielnie maila na adres pomoc@totalbet.pl, bądź zadzwonić pod numer 22 611 61 71.

 

Nasze podsumowanie

Firma Totalbet zakłady bukmacherskie sprawiła na nas całkiem dobre wrażenie. Mimo młodego stażu na rynku już teraz stara się dosyć mocno konkurować z największymi. Przede wszystkim posiada stylową i funkcjonalną stronę oraz aplikację mobilną. Do tego dochodzi całkiem spora oferta na zakłady sportowe, wirtualne. Klienci mogą również liczyć na korzystne promocje i niejeden bonus w Totalbet, jak i wiele metod płatności. Dostępne w sieci o Totalbet opinie zdają się potwierdzać naszą ocenę.

Pamiętaj że zakłady bukmacherskie mogą uzależniać. Jeśli zdecydujesz się na rozpoczęcie gry to wybieraj tylko legalnych bukmacherów z polską licencją - o firmach takich informujemy na naszej stronie. Obstawianie u bukmacherów którym nie zostało wydane zezwolenie w Polsce jest zabronione i zagrożone poważnymi konsekwencjami prawnymi. Zakłady bukmacherskie przeznaczone są dla osób pełnoletnich.

Bukmacherzy-Legalni.pl
Copyright © 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.