Bonus na powitanie + 1500 zł

  • Bonus + 1000 zł
  • Drugi depozyt do 500 zł

LVBet

Firma LVBet już od pewnego czasu należy do grona legalnych bukmacherów w Polsce. Z pewnością wiele osób może kojarzyć tę markę z rodzimą Ekstraklasą, gdyż logo LVBet widoczne było na koszulkach Białej Gwiazdy czy też Arki Gdynia. Ponieważ zajmujemy się sprawdzaniem bukmacherów w Polsce, nadszedł również czas na małą recenzję bukmachera LVBet. Przy okazji zobaczymy, jakie to ma LVBet opinie wśród swych klientów.

 

Bukmacher LVBet – co warto o nim wiedzieć?

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to stosunkowo młoda firma na polskim rynku, albowiem powstała w 2015 roku. Od maja 2016 roku LVBet z siedzibą w Katowicach dzięki licencji Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK działa oficjalnie jako legalny bukmacher internetowy. To jednak nie wszystko, albowiem posiada on także zezwolenie na świadczenie tradycyjnych zakładów bukmacherskich, przez co dysponuje wieloma punktami naziemnymi. Od pewnego czasu LVBet coraz bardziej udziela się w mediach, zwłaszcza społecznościowych, jak i również angażuje się w sponsorowanie polskiego sportu. Z jego pomocy korzysta bądź korzystała nie tylko Wisła Kraków czy Arka, lecz również i Zagłębie Sosnowiec, Wisła Płock, Widzew Łódź, Stal Mielec. LVBet w planach ma również nawiązanie współpracy z kilkoma innymi zespołami.

 

Strona internetowa LVBet

Strona LVBet

Na sam początek postanowiliśmy przyjrzeć się temu, jak prezentuje się oficjalny serwis internetowy LVBet. Od początku sprawia on całkiem dobre wrażenie. Wydaje nam się, że firma LVBet wyróżnia się tym, iż jej strona www dostosowana jest do każdego klienta. Większe ikony i czcionka być może dostosowane są z myślą o nieco starszych klientach. Sama strona oparta jest na ciemnych barwach, dzięki czemu wszelkie informacje prezentowane na biało czy żółto są czytelne i łatwe do znalezienia. Główny serwis podzielony został na takie sekcje jak: zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo oraz sporty wirtualne. Do tego również można znaleźć zakładkę z wersją mobilną, płatnościami, promocjami, lokalami LVBet czy też strefą klienta. Widać, że pod względem wizualnym bukmacher LVBet dosyć mocno przyłożył się do pracy.

 

LVBet mobile

Dla wszystkich osób zainteresowanych obstawianiem zakładów z urządzeń przenośnych stworzona została przez LVBet aplikacja mobilna. Oprogramowanie dla urządzeń z systemem Android dostępne jest bezpośrednio na stronie LVBet. Z kolei na smartfony oraz tablety firmy Apple aplikacja LVBet możliwa jest do ściągnięcia ze sklepu App Store. Przygotowana przez LVBet aplikacja mobilna to przede wszystkim dostęp do pełnej oferty zakładów przedmeczowych oraz na żywo. Gracze mogą liczyć na śledzenie wyników na żywo wraz z opcją wizualizacji wydarzeń boiskowych. Aplikacja LVBet daje możliwość dokonywania wpłat i wypłat z konta. Ponadto z jej poziomu można obstawiać i oglądać sporty wirtualne. Istnieje również okazja do skorzystania z mobilnej wersji bukmachera bez instalowania aplikacji. Wystarczy jedynie otworzyć stronę LVBet mobile na przeglądarce mobilnej.

 

Jak założyć konto w LVBet

LVBet – rejestracja

Jeżeli chcemy uzyskać pełen dostęp do strony LVBet, jak i również obstawiać na niej zakłady bukmacherskie, to musimy posiadać konto u tego bukmachera. Jego założenie jest dziecinnie proste. Warto jednak pamiętać, że rejestracja jest możliwa tylko dla tych osób, które ukończyły 18. rok życia. W formularzu na stronie www należy wypełnić takie informacje jak: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, data urodzenia, numer PESEL, adres mailowy, a także login i hasło. Po aktywacji linku na poczcie elektronicznej firma LVBet zakłady bukmacherskie uruchamia dla nas konto tymczasowe. Zapewnia ono dostęp do zakładów bukmacherskich, wielu sekcji na stronie, jednak uniemożliwia wypłacanie środków z konta. Zgłaszanie przelewów możliwe jest tylko po weryfikacji danych osobowych za pośrednictwem skanu paszportu, dowodu osobistego. Bardzo ważne jest to, że każdy nowy użytkownik może liczyć na przygotowany przez LVBet bonus powitalny. Jego wartość może zostać zwiększona, jeśli w specjalnym oknie wpiszemy posiadany przez siebie kod promocji LVBet. Aktualnie dostępny dla LVBet kod promocji może wiązać się z darmowymi zakładami bez ryzyka czy też większym bonusem od pierwszego depozytu. Tego rodzaju kod promocyjny LVBet udostępnia także poprzez nasz serwis.

 

LVBet – płatności

Po założeniu konta każdy z nowych klientów powinien dokonać pierwszego przelewu. Firma LVBet zakłady bukmacherskie udostępnia graczom takie metody zasilenia konta jak: Przelewy24, Tpay, Blik, Skrill, DotPay, PayMenticon Paysafecard, karty kredytowe i debetowe Visa oraz MasterCard. LVBet ma jedną z najlepszych ofert na rynku względem płatności. Minimalna kwota wpłaty wynosi 10 PLN, aczkolwiek wybrani operatorzy obsługują wpłaty od 20 czy 40 PLN. Wszystkie wpłaty są w pełni darmowe i błyskawiczne. Wypłaty w LVBet z kolei realizowane są jedynie na konto bankowe. Można jednak w przypadku tego bukmachera skorzystać ze specjalnego systemu przelewów Rapid Pay. Polega on na tym, iż dzięki współpracy z kilkoma bankami czas przetwarzania płatności wynosi zaledwie 10 minut. Przelewy do innych banków przesyłane są w czasie do 48 godzin. Kwota minimalna, jaką możemy wypłacić z konta wynosi 25 PLN.

 

Bonus na start od LVBet

LVBet – bonus powitalny i promocje

Postanowiliśmy oczywiście przy okazji sprawdzić, jaki to w swej ofercie ma obecnie LVBet bonus dla nowych graczy, jak i również, na jakie promocje mogą liczyć stali klienci. Aktualnie znajdujący się w ofercie LVBet bonus powitalny to nietypowa akcja dla nowych graczy. Zamiast standardowego doładowania konta od depozytu w wysokości +50 czy +100% bukmacher LVBet stosuje mnożnik kursu całkowitego x100. Polega on na tym, iż od sumy wpłaty obliczany jest 1%, który następnie mnożony jest przez 100. Tego rodzaju bonus LVBet dla nowych graczy jest jednym z największych na rynku. Jeśli jednak w czasie rejestracji wykorzysta się obowiązujący w LVBet kod promocyjny, to oprócz standardowego mnożnika można również otrzymać inne prezenty od bukmachera. Dostępny dla LVBet kod promocyjny można znaleźć także na naszej stronie.

Firma LVBet zakłady bukmacherskie organizuje również stałe bądź czasowe promocje dla wszystkich klientów. Szczególnie ciekawy wydaje się Multikozak. Jest to często spotykana promocja na rynku, gdzie kupony akumulacyjne przynoszą procentowy dodatek od bukmachera. W tym wypadku jednak już za co najmniej 8 wydarzeń na pojedynczym kuponie można otrzymać aż +25% więcej od wygranej. Z kolei bezpieczny kupon 5+ oznacza zabezpieczenie na wypadek przegranej kuponu akumulacyjnego. Bukmacher LVBet stosuje również takie promocje jak Gruby Kupon +20% czy też Dwie Dychy na Sporty Wirtualne.

 

LVBet – oferta na zakłady

Po przeanalizowaniu oferty dostępnej na stronie LVBet okazało się, że ten legalny bukmacher ma jedną z najlepszych propozycji na rynku. Posiada on przede wszystkim ponad 30 dyscyplin sportowych. Wśród nich dostępna jest piłka nożna, tenis, koszykówka, typowe sporty zimowe,  sporty walki, żużel, siatkówka, futbol amerykański, badminton, surfing, szachy, sporty motorowe. Obok nich znajdują się cyklicznie zakłady specjalne, w których to można obstawiać kupony na wydarzenia medialne i polityczne. W przypadku bukmachera LVBet klienci mogą liczyć również na całkiem bogatą ofertę dotyczącą wydarzeń e-sportowych. Na miłośników rozgrywek komputerowych czekają ligi i turnieje w League of Legends, Counter-Strige: GO, Dota 2, Call of Duty, Fortnite, Overwatch, Starcraft. Firma LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. zadbała również o ciekawą ofertę sportów wirtualnych. Można zatem obstawiać mecze generowane i sterowane przez komputer, które dotyczą tenisa, piłki nożnej, a także wyścigów koni, chartów, kłusaków, kolarstwa torowego czy też spotkań żużlowych. LVBet ma jedną z najobszerniejszych ofert na sporty wirtualne na polskim rynku.

W przygotowanej przez LVBet ofercie nie mogło oczywiście zabraknąć i zakładów na żywo. Również i w tym zakresie klienci mogą liczyć na dostęp do spotkań związanych z popularnymi jak i niszowymi w Polsce dyscyplinami sportowymi. Na zainteresowanych czekają tutaj wyniki na żywo, pomocne wizualizacje wydarzeń boiskowych. Można także skorzystać z całkiem bogatego centrum statystyk. Ilość samych meczów do obstawiania uzależniona jest od sezonu, dnia i godziny.

Dokonaliśmy również porównania obowiązujących w LVBet kursów z tymi, które oferuje kilku innych legalnych bukmacherów. Okazuje się, że pod wieloma względami na tym polu bukmacher LVBet ustępuje konkurencji. Choć nie posiada najniższych kursów na rynku, to jednak nie jest w stanie wykazać się czymś wybitnym. Warto jednak czasem sprawdzić kursy choćby na NBA, które aż tak bardzo nie odbiegają od konkurencji.

 

Zaklady w lokalnych punktach sprzedaży LVBet

LVBet – punkty stacjonarne

Jak zostało to wspomniane we wstępie, firma LVBet zakłady bukmacherskie prowadzi także sieć salonów stacjonarnych. Otworzone przez LVBet punkty naziemne mieszczą się obecnie w niewiele ponad 40 lokalizacjach. Pełna ich lista wraz z zaznaczonymi miejscami na mapie znajduje się na stronie bukmachera. Także w ich przypadku można liczyć na ciekawą promocje czy bonus LVBet. Jedną z nich jest +14% do wygranych w każdym tygodniu na wybrane rozgrywki.

 

Obsługa klienta w LVBet

Ten legalny bukmacher dosyć dobrze zadbał o pomoc dla swych klientów. Otwarte przez niego Biuro Obsługi Klienta jest dostępne dla graczy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. W szczególności polecany jest tutaj live czat, dzięki któremu można szybko połączyć się z pracownikiem LVBet. Ponadto zainteresowane osoby mogą zadawać pytania poprzez formularz kontaktowy, jak i również czytać obszerny dział FAQ na stronie bukmachera.

 

Nasze podsumowanie

Firma LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to jeden z młodszych bukmacherów na polskim rynku, który jednak od razu zaczął walczyć o topowe pozycje w branży. Naszym zdaniem ten legalny bukmacher jest warty uwagi. Przede wszystkim ze względu na bardzo bogatą ofertę zakładów przedmeczowych, na żywo oraz sportów wirtualnych. Uzupełniane są one o atrakcyjne promocje, sprawną obsługę klienta czy też wiele metod płatności. Dostępne w sieci o LVBet opinie są skrajne. Jedni klienci polecają tego bukmachera, inni zaś odradzają ze względu na rzekome problemy z bonusami czy kursami.

Pamiętaj że zakłady bukmacherskie mogą uzależniać. Jeśli zdecydujesz się na rozpoczęcie gry to wybieraj tylko legalnych bukmacherów z polską licencją - o firmach takich informujemy na naszej stronie. Obstawianie u bukmacherów którym nie zostało wydane zezwolenie w Polsce jest zabronione i zagrożone poważnymi konsekwencjami prawnymi. Zakłady bukmacherskie przeznaczone są dla osób pełnoletnich.

Bukmacherzy-Legalni.pl
Copyright © 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.