Bonus powitalny + 2000 zł

  • Pierwszy depozyt + 1000 zł
  • Drugi depozyt + 500 zł
  • Trzeci depozyt + 500 zł

Forbet

Forbet zakłady bukmacherskie to firma, która od kilku lat działa na polskim rynku jako legalny bukmacher. Jest jednym z bukmacherów, którzy najbardziej udzielają się w mediach społecznościowych. Coraz częściej można znaleźć w sieci choćby memy tworzone przez tę markę. Bukmacher Forbet stara się jednak wyróżniać swymi promocjami czy przygotowaną ofertą. Sprawdzamy zatem, czym odznacza się ta marka, jak i również, jakie można o Forbet opinie znaleźć w sieci.

 

Bukmacher Forbet – co warto o nim wiedzieć?

Jeśli weźmiemy pod uwagę staż, jaki na rynku ma firma ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o., to bez obaw możemy stwierdzić, że należy on do młodszych bukmacherów w Polsce. Bukmacher Forbet założony został pod koniec 2015 roku, a od maja 2016 roku dysponuje niezbędnym zezwoleniem Ministerstwa Finansów. Poprzez licencję PS4.6831.10.2016 traktowany jest jako legalny bukmacher internetowy. Jednocześnie stale rozwija swą unikalną sieć obstawiania tradycyjnych zakładów bukmacherskich za pomocą specjalnych terminali. Bukmacher Forbet znany jest również z tego, że zajmuje się sponsorowaniem polskich drużyn. Z jego pomocy do tej pory skorzystało bądź nadal korzysta kilka tak znanych klubów jak: Śląsk Wrocław, ŁKS Łódź, Skra Bełchatów, GKS Tychy, Włókniarz Częstochowa.

 

Strona Forbet

Na sam początek postanowiliśmy się nieco przyjrzeć prowadzonej przez bukmachera stronie internetowej. Ten legalny bukmacher posiada całkiem nowoczesny i miły dla oka serwis. Jego strona www stanowi przede wszystkim połączenie koloru białego i zielonego. Dzięki temu jest niezwykle czytelna i przyjemna w odbiorze. Sam serwis został podzielony na kilka istotnych działów: zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo, wirtualne I oraz II, strefa gracza, punkty oraz promocje. U dołu strony zaś można liczyć na centrum klienta, informacje o firmie, regulaminy czy też podstrony z płatnościami oraz bonusami. Ewidentnie widać, że Forbet bukmacher dosyć mocno przyłożył się do sfery wizualnej.

 

Aplikacja na smartfona od Forbet

Forbet mobilnie

Z myślą o osobach ceniących sobie obstawianie meczów z dowolnego miejsca stworzona została przez bukmachera Forbet aplikacja mobilna. Można ją pobrać na urządzenia z systemem iOS w App Store bądź też na stronie Forbet Online na urządzenia z Androidem. Aplikacja Forbet gwarantuje użytkownikom dostęp do tych samych zakładów i funkcji, co podstawowa strona internetowa. Klienci otrzymują tutaj między innymi funkcję szybkiego doładowania konta, bogatą ofertę przedmeczową i zakładów na żywo. Ponadto aplikacja Forbet to wizualizacja meczów, opcja uzupełnienia kuponów i grania różnorodnych zakładów, a także możliwość przeglądania zagranych zakładów. Warto wiedzieć, że dostępna w Forbet aplikacja to nie jedyna droga do mobilnej rozgrywki. Można bez przeszkód otworzyć stronę bukmachera na przeglądarce mobilnej.

 

Forbet – rejestracja

Pełen dostęp do oferty firmy Forbet zakłady bukmacherskie mają tylko te osoby, które ukończyły 18. rok życia, jak i również założyły swe konto u bukmachera. Sama rejestracja u bukmachera jest niezwykle prosta. Wystarczy jedynie otworzyć i wypełnić formularz dostępny na stronie. Konieczne jest tutaj podanie takich danych gracza jak: imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, numer telefonu, adres mailowy, PESEL oraz numer i seria dowodu osobistego. Aby uzyskać pełną weryfikację konta należy wysłać Forbet skan lub zdjęcie dowodu osobistego. W momencie rejestracji można uzyskać ze strony Forbet bonus powitalny. Jego wielkość uzależniona będzie nie tylko od wysokości pierwszej wpłaty, lecz także tego, czy wpiszemy w specjalnym oknie aktualnie obowiązujący w Forbet kod promocyjny. Jest to o tyle istotne, iż taki kod promocyjny Forbet może od razu zapisać na naszym koncie.

 

Płacenie kartą kredytową w Forbet

Forbet – płatności

Po założeniu konta każdy z nowych graczy Forbet musi dokonać pierwszej wpłaty. Można zdecydować się na zasilenie konta wybraną kwotą poprzez system płatniczy PayU, dotpay, tpay. Jeśli nasz wybór padnie na dotpay, to w ramach tego operatora płatności można użyć kart debetowych i kredytowych MasterCard oraz Visa, jak i paysafecard czy też skycash. W takim wypadku lista dostępnych form płatności znacząco się wydłuża. Wszystkie wpłaty są w pełni darmowe i natychmiastowe, a minimalną kwotą, jaką możemy zasilić swe konto jest 1 PLN. Jeżeli zechcemy wypłacić pieniądze z konta, to możliwe jest to wyłącznie na nasze konto bankowe. Także i wypłaty realizowane są od złotówki, a zlecać je można w dni robocze między 8:00 a 23:00. Czas przesyłu pieniędzy uzależniony jest od godzin pracy naszego banku.

 

Forbet – bonus i promocje

Postanowiliśmy oczywiście sprawdzić, jak prezentują się obecne w ofercie Forbet promocje oraz bonusy dla graczy. Obowiązujące aktualnie w Forbet bonusy na start to przede wszystkim akcja związana z rejestracją i pierwszą wpłatą. Już na początek przygody z bukmacherem można uzyskać ze strony Forbet bonus powitalny. Jest to oferta związana nie z jednym, lecz trzema depozytami, gdzie łącznie można zyskać nawet i 2000 PLN. W takim wypadku aktualnie proponowany przez Forbet bonus powitalny jest jednym z najwyższych wśród legalnych bukmacherów w Polsce. Warto przy okazji sprawdzić aktualnie dostępny dla bukmachera Forbet kod promocyjny. Znajdujący się także i na naszej stronie kod promocyjny Forbet zamienia w dodatkowe bonusy dla graczy.

Oczywiście taki bonus Forbet zarezerwował tylko dla nowych graczy. Nie oznacza to jednak, że stali użytkownicy strony nie mogą skorzystać z ciekawych akcji promocyjnych. Na stronie firmy Forbet zakłady bukmacherskie dostępne są zarówno stałe jak i czasowe oferty promocyjne. Często są to dni bądź całe weekendy bez podatku dla gracza, zwiększone wygrane na sporty wirtualne. Ponadto każdy z graczy otrzyma w dniu swych urodzin prezent niespodziankę. Dobrze jest zatem regularnie sprawdzać, jakie to promocje bądź bonus Forbet ma dla swych klientów.

 

Esport dostępny w Forbet

Forbet – oferta na zakłady

Przyjrzeliśmy się również temu, jak prezentuje się przygotowana przez Forbet oferta. Okazuje się, że w porównaniu z kilkoma innymi bukmacherami na rynku Forbet prezentuje się całkiem dobrze. W zależności od sezonu najczęściej w katalogu można znaleźć między 25 a 30 dyscyplin, co jest średnią rynkową i dobrym wyznacznikiem dla tego bukmachera. Przede wszystkim swe zakłady bukmacherskie Forbet udostępnia na piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, tenis, piłkę ręczną, hokej na lodzie, krykiet, pesapallo, sporty walki, piłkę plażową, sporty zimowe, snooker, szachy. Ponadto uzupełniane są one o rozgrywki e-sportowe, gdzie można obstawiać zakłady bukmacherskie na mecze w takich grach komputerowych jak: Counter Strike, League of Legends, Rainbow Six, Overwatch, Call of Duty,  StarCraft 2.

Forbet bukmacher specjalizuje się także w oferowaniu swym klientom zakładów specjalnych. Można tu znaleźć zarówno zakłady na życzenie, jak i również związane z wydarzeniami wokół sportu. W ten oto sposób bukmacher Forbet proponuje nam obstawianie kuponów związanych z szansami polskich drużyn w europejskich pucharach, jak i to, kto zdobędzie Złotą Piłkę. Można przy okazji obstawiać zakłady społeczne, szacować, ile kto zdobędzie bramek, czy dany trener straci lub zachowa swą posadę. Z ofert specjalnych dobrze jest się przyjrzeć opcji Combo Expert. Praktycznie każdego dnia bukmacher Forbet prezentuje w niej gotowe zakłady z całkiem wysokim kursem. To nieco ryzykowna opcja, jednak często opłacalna.

Forbet bukmacher znany jest także z tego, iż stawia mocno na sporty wirtualne. W ten oto sposób można u niego obstawiać mecze generowane i symulowane przez komputer. Obie sekcje sportów wirtualnych zawierają takie zakłady bukmacherskie jak: ligę piłki nożnej w Polsce, piłkarskie rozgrywki międzynarodowe, wyścigi konne, psów, motocykli oraz mecze żużlowe. Bukmacher zakłady bukmacherskie Forbet ma również całkiem bogatą sekcję zakładów na żywo. Ich ilość jest oczywiście uzależniona od godziny, dnia, jak i samego sezonu. Można każdego dnia w kalendarzu sprawdzać harmonogram spotkań, na które można obstawiać kupony. Przy okazji prześledzimy tu  wyniki na żywo, wizualizacje spotkań, a także skorzystamy ze statystyk przedmeczowych czy zbieranych w czasie meczu. Bukmacher Forbet swym klientom proponuje również całkiem sporo transmisji wideo na żywo.

Przy okazji dokonaliśmy porównania oferty kursowej tego bukmachera z kilkoma innymi firmami na polskim rynku. Okazuje się, że ten legalny bukmacher mieści się w czołówce pod względem wysokości kursów na mecze. Na najbardziej korzystne kursy można liczyć w przypadku meczów żużlowych, rozgrywek Ekstraklasy, Serie A, Premier League czy Bundesligi.

 

Punkty w Polsce gdzie można obstawić zakłady Forbet

Forbet – punkty stacjonarne

Bukmacher Forbet zaskakuje pod względem przygotowanej przez siebie oferty na zakłady stacjonarne. Idąc nieco z duchem czasów zmienił podejście do otwierania lokali. Zamiast stawiać na osobne salony, najczęściej wybiera współpracę z lokalnymi galeriami handlowymi, marketami, stacjami benzynowymi. We własnych salonach bądź takich miejscach stawia on specjalne terminale, z pomocą których można obstawiać zakłady bukmacherskie. Jest to o tyle istotne, iż można decydować się zarówno na zakłady przedmeczowe, mecze na żywo, jak i sporty wirtualne. Terminale to prosta i intuicyjna obsługa, jak i również czytelne oraz duże ekrany dotykowe. Do ich obsługi nie jest potrzebne posiadanie konta w Forbet.

 

Obsługa klienta w Forbet

Forbet zakłady bukmacherskie jako legalny bukmacher w Polsce udostępnia swym klientom fachową pomoc ze strony swych konsultantów. Biuro Obsługi Klienta działa każdego dnia w godzinach 8:00 – 24:00. Każdy klient bądź osoba zainteresowana bukmacherem może skorzystać z czatu na żywo, pomocy mailowej, jak i również może odwiedzić dział FAQ zawierający szereg odpowiedzi na częste pytania i występujące problemy.

 

Nasze podsumowanie

Choć bukmacher Forbet należy do grona młodszych firm w branży, to jednak sprawia wrażenie, jakby już od wielu lat działał na polskim rynku. Ten legalny bukmacher zaimponował nam ofertą powitalną, wysokością kursów na wiele spotkań, jak i samą ilością meczów do obstawiania. Do tego dochodzą również cenione sporty wirtualne, sporo metod płatności. Znalezione przez nas w sieci o bukmacherze Forbet opinie nie są aż tak przychylne, choć w większości przypadków klienci narzekają raczej na wydłużające się przelewy czy problemy z bonusami.

Pamiętaj że zakłady bukmacherskie mogą uzależniać. Jeśli zdecydujesz się na rozpoczęcie gry to wybieraj tylko legalnych bukmacherów z polską licencją - o firmach takich informujemy na naszej stronie. Obstawianie u bukmacherów którym nie zostało wydane zezwolenie w Polsce jest zabronione i zagrożone poważnymi konsekwencjami prawnymi. Zakłady bukmacherskie przeznaczone są dla osób pełnoletnich.

Bukmacherzy-Legalni.pl
Copyright © 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.