Bonus nowego gracza + 1140 zł

  • Bonus 100% do 1000 zł
  • Na pierwszy zakład + 100 zł
  • + 2 x 20 zł na start

Fortuna

Fortuna zakłady bukmacherskie jest marką, która należy do najbardziej znanych i popularnych bukmacherów na polskim rynku. Nie da się ukryć, że zapewne nawet osoby niezwiązane z zakładami bukmacherskimi mogą kojarzyć tę firmę. Wszystko to dzięki obecności w wielu miastach salonów stacjonarnych tego bukmachera, jak i jego logo na koszulkach Legionistów. Przyglądamy się zatem temu, kim jest bukmacher Fortuna, jak i również sprawdzamy, jakie są dostępne o marce Fortuna opinie w sieci.

 

Bukmacher Fortuna – co warto o nim wiedzieć?

Na polskim rynku bukmacherskim Fortuna zakłady bukmacherskie jest jedną z najstarszych marek. Wszystko to za sprawą tego, iż przed zmianą brandingu bukmacher ten znany był w Polsce pod nazwą Profesjonał. Funkcjonował w branży od 1996 roku, przez co jest jednocześnie jednym z najstarszych bukmacherów w naszym kraju. Z czasem jednak bukmacher ten został przejęty przez firmę Fortuna Entertainment Group, czyli markę od naszego południowego sąsiada. Czeska spółka jest jednym z liderów na środkowoeuropejskim rynku bukmacherskim. Od kilku lat Fortuna Online stale zwiększa swą pozycję i udziały w branży. W styczniu 2012 roku była pierwszym bukmacherem z licencją Ministerstwa Finansów. Jako legalny bukmacher posiada już odnowione zezwolenie na okres kolejnych 6 lat. Warto oczywiście wspomnieć, że od samego początku bukmacher Fortuna udziela się dosyć mocno w branży poprzez sponsoring. Został nie tylko sponsorem Legii Warszawa, lecz także tytularnym partnerem 1. Ligi piłki nożnej. Prowadzi przy tym współpracę z kilkoma innymi drużynami piłkarskimi, jak i wspiera polski e-sport.

 

Strona www legalnego bukmachera Fortuna

Strona e Fortuna

Na sam początek postanowiliśmy się nieco przyjrzeć temu, jak prezentuje się strona internetowa tego bukmachera. Naszym zdaniem serwis internetowy e Fortuna jest jednym z najlepszych i najbardziej stylowych w polskiej branży bukmacherskiej. Strona prezentuje się niezwykle profesjonalnie i nasuwa wręcz skojarzenia z najlepszymi markami w Europie. Ciemne barwy połączone z żółcią sprawiają, że strona ta jest niezwykle czytelna. Można tu bez trudu znaleźć zakłady bukmacherskie, na żywo, wirtualne sporty, promocje, wyniki na żywo, jak i szereg innych działów oraz zakładek. W serwisie od razu prezentowane są aktualnie obowiązujące promocje, jak i punkty sprzedaży. U dołu można znaleźć z kolei szczegółowe informacje o firmie, ofercie, jak i sprawdzić kupon obstawiony w punktach naziemnych.

 

Fortuna Mobile

Bukmacher Fortuna stawia u siebie również na rozgrywkę mobilną. Dzięki temu każdemu klientowi udostępniana jest specjalna aplikacja. Oprogramowanie Fortuna mobile dostępne jest na wiele modeli smartfonów i tabletów z systemem operacyjnym iOS lub Android. Bardzo ważne jest to, że aplikacja tego bukmachera funkcjonuje już od kilku lat, przez co Fortuna była jednym z pionierów tego typu rozgrywki na polskim rynku. Opisywana przez nas aplikacja zapewnia dostęp do tych samych zakładów przedmeczowych i live, co na stronie internetowej. Ponadto z jej poziomu można dokonywać płatności, śledzić wyniki na żywo, transmisje TV, realizować przygotowany przez bukmachera Fortuna bonus. Dzięki powiadomieniom push można być na bieżąco ze swymi kuponami.

 

Zakładanie konta w Foruna

Fortuna – rejestracja konta

Założenie konta w e Fortuna możliwe jest tylko dla tych osób, które ukończyły 18. rok życia. Bukmacher w formularzu rejestracyjnym prosi przyszłych klientów o podanie imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, daty urodzenia, numeru PESEL, hasła, loginu, adresu mailowego oraz numeru telefonu. Można od razu zyskać na okres jednego miesiąca konto tymczasowe. W tym czasie powinniśmy podesłać firmie Fortuna Zakłady Bukmacherskie skan swego dowodu osobistego. Dzięki temu uzyskamy pełen dostęp do konta, zwłaszcza wypłat. Już podczas zakładania konta można liczyć na przygotowany przez bukmachera Fortuna bonus powitalny. Aby tego dokonać należy wpisać w odpowiednim oknie w Fortuna kod promocyjny. Jest to o tyle ważne, iż taki kod promocyjny Fortuna dopisuje od razu do konta pod postacią wybranego bonusu.

 

Fortuna – płatności

Po założeniu konta przychodzi czas na zasilenie konta. Jak zatem można tego dokonać w firmie Fortuna zakłady bukmacherskie? Każdy klient zarówno w przypadku pierwszej jak i kolejnej wpłaty może skorzystać z operatora płatności Tpay, PayU, MastePass, jak i również systemu Blik czy też kart płatniczych Visa lub MasterCard. Sporym plusem jest fakt, iż bukmacher Fortuna nie ustalił minimalnej kwoty wpłaty, więc teoretycznie można zasilić konto nawet kwotą 1 grosz. Każda wpłata odbywa się błyskawicznie i nie trzeba obawiać się prowizji czy ukrytych opłat. Tymczasem w przypadku bukmachera Fortuna wypłaty realizowane są wyłącznie na podane przez nas w czasie rejestracji konto bankowe. Także i tutaj możliwa jest wypłata nawet 1 grosza, a czas realizacji wypłaty uzależniony jest od godzin pracy banku, w którym posiadamy swe konto.

 

Fortuna – bonus oraz promocje

Już w przypadku pierwszej wpłaty na konto na każdego nowego gracza czeka przygotowany przez bukmachera Fortuna bonus powitalny. Obowiązujący w ofercie Fortuna bonus na start to okazja do zdobycia aż trzech nagród powitalnych. Jest to zakład bez ryzyka, pieniądze na start za przyznane punkty lojalnościowe oraz bonus od depozytu nawet do kwoty 1000 złotych. Istnieje jednak okazja do otrzymania czegoś więcej, o ile wykorzysta się wspomniany przez nas kod promocyjny Fortuna.  Należy wiedzieć, że taki kod promocyjny Fortuna udostępnia poprzez partnerów internetowych, w tym także i nasz serwis. Z jego pomocą można nawet zwiększyć wartość bonusu powitalnego.

W ofercie firmy Fortuna zakłady bukmacherskie znaleźliśmy również promocje i akcje skierowane do stałych użytkowników. Co ciekawe Fortuna ma promocje zarówno dla klientów internetowych jak i tych stacjonarnych. W przypadku salonów naziemnych można liczyć na Happy Hours, konkursy o kilkadziesiąt tysięcy złotych czy też grę o bilety na mecze Ekstraklasy, 1. ligi. Oferta internetowa to z kolei wspomniane Happy Hours, gdzie w wybranych godzinach bukmacher Fortuna zwiększa wygrane aż o 14 procent. Można przy okazji liczyć na cykliczne zakłady bez ryzyka, bonus live, promocje związane z ważnymi meczami czy turniejami. Firma Fortuna Zakłady Bukmacherskie proponuje swym klientom także klub lojalnościowy o nazwie Fortuna Klub Plus. Za każde 2 złote postawione na kuponie zyskuje się 1 punkt FKP. Zgromadzone punkty można zamienić następnie na bonusy dostępne w katalogu, darmowe zakłady, jak i również bonusy kursowe.

 

Dyscypliny sportowe dostępne w Fortuna

Fortuna – oferta na zakłady

Od razu musimy napisać, że przypadła nam do gustu przygotowana przez bukmachera Fortuna oferta na zakłady przedmeczowe. Przez cały rok można liczyć tutaj na blisko 30 dyscyplin sportowych, które są uzupełniane o sporty sezonowe, zwłaszcza zimowe. Klienci mogą zatem obstawiać zakłady bukmacherskie na piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, hokej na lodzie, sporty walki czy też tenis. Do tego dochodzi sporo mniej popularnych kategorii jak futbol australijski, tenis stołowy, golf, kolarstwo, lotki, piłka wodna. W dodatku prezentowana przez firmę Fortuna oferta to również zakłady specjalne związane z wydarzeniami społecznymi, politycznymi, medialnymi.

Zakłady przedmeczowe w firmie Fortuna Zakłady Bukmacherskie to nie tylko rozgrywki typowo sportowe do obstawiania, lecz także i komputerowe. Przede wszystkim są to wirtualne sporty, w których to mecze jak i ich wyniki są losowo generowane przez komputer. Na wirtualne sporty można obstawiać zakłady dotyczące piłki nożnej, tenisa czy też gonitw koni, wyścigów psów, żużla oraz samochodów. Przygotowana przez firmę Fortuna oferta komputerowa to także mecze e-sportowe, gdzie można obstawiać rozgrywki, turnieje w League of Legends, Fortnite czy też Counter Strike.

Osobnym działem, który udostępnia swym klientom bukmacher Fortuna są zakłady live. W ten oto sposób klienci tej marki mogą obstawiać również wyniki spotkań rozgrywanych na żywo. Sama sekcja Fortuna Live to nie tylko zakłady bukmacherskie, lecz także i wyniki na żywo, live tracker z opcją wizualizacji wydarzeń boiskowych. Z oczywistych względów ilość spotkań do obstawiania na żywo uzależniona jest od dnia tygodnia, godziny czy sezonu. Oferta Fortuna Live wzbogacona jest przez transmisje TV. Klienci tego bukmachera mogą zatem liczyć na bezpośrednie transmisje spotkań toczonych na boiskach Bundesligi, La Ligi, NHL czy też z meczów tenisowych.

Przyjrzeliśmy się specjalnie także temu, jak prezentuje się oferta kursowa u tego bukmachera. Przy porównaniu z kilkoma innymi stronami w Polsce okazuje się, że ten legalny bukmacher proponuje jedne z większych kursów w branży. Zwłaszcza zaobserwować to można w przypadku meczów Ligi Mistrzów, naszej rodzimej Ekstraklasy, 1. Ligi. Oferta kursowa Fortuny zatem powinna zainteresować wielu klientów. W przypadku zakładów przedmeczowych godna polecenia może być oferta na dziś lub oferta na jutro, kiedy to Fortuna zakłady bukmacherskie prezentuje najważniejsze wydarzenia na najbliższe 48 godzin. W ofercie znajduje się również Pojedynek, SuperOferta, Hit Dnia. To specjalne sekcje zakładów, w których to można znaleźć wydarzenia z podwyższonym kursem bądź też specjalne kupony.

 

Fortuna – godziny otwarcia punktów

Firma Fortuna Zakłady Bukmacherskie jest jednym z liderów na rynku pod względem zakładów naziemnych. Posiada obecnie kilkaset punktów stacjonarnych rozlokowanych w całej Polsce. Na stronie Fortuna Online dostępna jest zakładka z mapą, gdzie można znaleźć wszystkie otwarte punkty przez tego bukmachera. Stacjonarne punkty nie tylko zaznaczone są na mapie z dokładnym adresem, lecz także można dowidzieć się, jakie bukmacher Fortuna godziny otwarcia proponuje swym klientom. Z reguły punkty Fortuna czynne są w takich godzinach, że można obstawiać zakłady bukmacherskie zarówno przed jak i po pracy. W zależności od dnia jest to 9:30 – 17/18:30.

 

Kontakt do Fortuna

Obsługa klienta w Fortuna

Ten legalny bukmacher postawił również na sprawną obsługę klienta. Biuro Obsługi Klienta bukmachera Fortuna to możliwość kontaktu poprzez czat na żywo czy formularz dostępny na stronie. Z reguły czas oczekiwania na pomoc i odpowiedź jest dosyć krótki. Bukmacher Fortuna udostępnia również na stronie obszerny dział FAQ z opisem wielu spotykanych problemów czy najczęściej zadawanych pytań. Bukmacher Fortuna udziela się także w mediach społecznościowych, gdzie również można liczyć na pomoc konsultantów firmy.

 

Nasze podsumowanie

Firma Fortuna zakłady bukmacherskie to z pewnością jeden z najlepszych i najbardziej cenionych na rynku bukmacherów. Potwierdzają to również dostępne o firmie Fortuna opinie w sieci. Klienci cenią sobie tego bukmachera za częste promocje na stronie czy w salonach naziemnych, jak i również bogaty wybór zakładów bukmacherskich. Naszym zdaniem ten legalny bukmacher zasługuje również na uznanie ze względu na płatności, obsługę klienta czy też ofertę kursową.

Pamiętaj że zakłady bukmacherskie mogą uzależniać. Jeśli zdecydujesz się na rozpoczęcie gry to wybieraj tylko legalnych bukmacherów z polską licencją - o firmach takich informujemy na naszej stronie. Obstawianie u bukmacherów którym nie zostało wydane zezwolenie w Polsce jest zabronione i zagrożone poważnymi konsekwencjami prawnymi. Zakłady bukmacherskie przeznaczone są dla osób pełnoletnich.

Bukmacherzy-Legalni.pl
Copyright © 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.